Bratislava0940604040

Žilina0940503040
Košice0940506040
Menu

O Firme

  • Záruka 2 roky

  • Veľa dielov skladom

  • 20 000+ zariadení

  • Kontrolujeme s vami ceny

  • V cene diel aj práca

  • Aj cez kuriéra

Korešpondečná adresa

Korešpondečná adresa

SLOVIT

IČO: 47909161

Prievozská 18

DIČ: 2024137940

82109 Bratislava

0940604040

Slovensko

servis@slovit.sk

Pošlite nám vaše pokazené zariadenie a my Vám ho pošleme opravené späť

 

Postup servisu cez kuriéra:

 

1. Kontaktujte nás s popisom zariadenia a závady alebo môžete použiť aj elektronický formulár uvedený nižšie.

 

2. Technik vám ponúkne možnosti servisu a poradí vám ako zabaliť vaše zariadenie.

 

3. Zabaľte vaše zariadenie s PREBERACÍM PROTOKOLOM, do ktorého napíšete vaše údaje a údaje zariadenia plus popis závady.  Prípadne stačí aj napísať adresu a popis závady na papier rukou.

 

4. Objednáme kuriéra, ktorý vyzdvihne zariadenie od vás a pošle ho ku nám na opravu.

 

5. Opravené zariadenie vám pošleme späť na dobierku.

 

6. Cena služby kuriéra, tam aj späť, stojí dohromady iba 8€ (4+4).

 

Formulár k objednávke servisu cez Kuriéra

Adresa kam chcete objednať kuriéra

Po obdržaní Formuláru vás budeme telefonicky kontaktovať

V skratke o nás..

V skratke o nás..

Na celom Slovensku sme zaznamenali obrovský a nevídaný rozmach smartfónov / mobilov a tabletov. Už niekoľko rokov sú osobné počítače vytlačované notebookmi z trhu a teraz obidva segmenty budú a už sú nahradzované chytrými mobilmi a tabletmi. To si vyžaduje aj adekvátny servis týchto zariadení a to hlavne pozáručný, kedy je potrebné odborne opraviť tablet alebo mobil najčastejšie po fyzickom poškodení ale za rozumné peniaze.

Ako sme začali..

Ako sme začali..

Slovit s.r.o. je servisná firma pôsobiaca na Slovensku od roku 2013. Firma Slovit sa od začiatku špecializuje na servis elektroniky a to konkrétne na servis mobilov, tabletov, notebookov a opravu počítačov.

V júli roku 2013 mal Slovit ako prvú pobočku, kde zákazníci mohli priamo odovzdať na servis zariadenia na opravu, v Bratislave v nákupnom centre Zlaté Piesky.

V novembri roku 2013 Slovit otvoril pobočku servisu mobilov, tabletov a opravu notebookov, počítačov v Bratislave nákupnom centre Lamač.

Ako pokračujeme..

Ako pokračujeme..

Firma Slovit v roku 2014 rozširovala svoje portfólio o servis ďalších a ďalších značiek ktoré prišli na trh. V tom istom roku Slovit vylepšil postupy na výmenu samotných dotykových skiel lepených UV lepidlom (LOCA) na mobiloch a tabletoch a začal túto službu ponúkať zákazníkom a to aj do súčasnosti.

V novembri 2014 boli zrušené prevádzky Slovit na Zlatých Pieskoch a v Lamači v Bratislave a bola otvorená len jedna samostatná prevádzka na Šancovej ulici v Bratislave v samostatných priestoroch.

V roku 2015 boli otvorené ďalšie dve pobočky Slovitu na Slovensku. V apríli 2015 bola otvorená nová pobočka Slovit servisu mobilov tabletov a počítačov v Košiciach na Alžbetinej 1, kde je dodnes. V auguste 2015 bola otvorená nová pobočka Slovit servisu mobilov tabletov a počítačov v Žiline na Hlinskej 27, kde je dodnes. V máji 2017 sa presťahovala prevádzka Slovit servisu mobilov tabletov a počítačov na Prievozskú 18 z dôvodu väčších priestorov, kde je dodnes.

Servis pre všetkých

Servis pre všetkých

 

Naše portfólio zahŕňa veľmi široké spektrum služieb pre právnické aj fyzické osoby. Riešenia tak pre podnikateľov, ako aj pre domácnosť sú podrobne rozpísané vo vlastných sekciách na našej stránke. Pokiaľ by ste tam náhodou nenašli to čo hľadáte, prosím neváhajte nás kontaktovať, sme si istí, že máme riešenie aj pre Vás.

blank

Formulár k objednávke servisu cez Kuriéra

Adresa kam chcete objednať kuriéra

Po obdržaní Formuláru vás budeme telefonicky kontaktovať

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info