Servis Mobil a opravy mobilov

Oprava mobilov

Oprava mobilov

 Ak máte prasknutý displej a napriek tomu Vám mobil funguje ďalej, Váš problém je rozbitá dotyková plocha. Riešenie tohoto  je jednoduché a vačšinou oprava trvá hodinu-dve, v závislosti od výrobcu a dostupnosti náhradných dielov.

Pri rozbitej obrazovke na mobile sa Vám nič nezobrazuje, je zrejmé že je rozbitý LCD displej telefónu. Ďalším prejavom poškodenia LCD displeja je ak sa zobrazujú rôzne dúhove farby, respektíve vypadnuté čiary /  riadky. Postup pri oprave je podobný ako pri poškodenej dotykovej ploche, teda oprava trvá hodinu-dve, v závislosti od výrobcu a dostupnosti náhradných dielov. Výmena batérií a bateriek v mobile.

Výmena v mobile

Výmena v mobile

Vymieňame poškodené kryty na mobiloch za nové a odporučíme vám ako predchádzať rozbitiu vybraním správneho ochranného puzdra, ktoré skvalitní nárazuvzdornosť Vášho obľúbeného mobilu.

Ponúkame aj opravu fyzicky poškodených a nefunčných konektorov čo sa prejavuje tak, že sa mobil nenabíja alebo nekomunikuje po kábli s počítačom.

Oprava zaseknutých tlačidiel, tažko tlačiteľné, alebo vypadnuté tlačítka na mobiloch.

Výmena slabých baterií v mobiloch a tým predĺženie doby používania na jedno nabitie.

Softvérový servis mobilov

Softvérový servis mobilov

Prinavrátenie systému do pôvodného stavu,v akom bol v deň kedy ste si ho kúpili vie vyriešiť kopu problémov s Vašim mobilom. Pri reinštálacii treba rátať so stratou všetkých Vašich dát a kontaktov z mobilu, ak je to možné treba ich dopredu zálohovať.

Ak si neviete poradiť so zálohou dát, radi Vám s tým pomôžeme. Poprípade, ak prechádzate na nový typ mobilu, prekopírujeme Vaš starý zoznam na nový mobil aj so všetkými požadovanými dátami.

Raz za čas každý výrobca ponúka aktualizáciu svojho systému, je to zadarmo vylepšenie Vášho mobilu na novšiu verziu, a oprava niektorých chýb radi Vám aj s týmto pomôžeme.

Ponúkame aj Jailbreak na Iphony, prípadne aj opravy po Jailbreaku.

Spýtajte sa nás

 

SERVIS BRATISLAVA
Prievozská 18
0940 60 40 40
----------------------
SERVIS ŽILINA
Hlinská 27
0940 50 30 40
----------------------
SERVIS KOŠICE
Alžbetina 1
0940 50 60 40

Instagram
Táto stránka používa cookies. Viac info